Nasıl Sipariş verebilirim?

Bir ürünü https://cadi.com.tr sitesinden satın alabilmek için izlemeniz gereken adımlar aşağıda sıralanmıştır.

1 – Üye olmak. - Zorunlu değildir.

2 – Sipariş sepeti oluşturmak.

3 – Siparişi bitirmek; Ödeme ve teslimat ile ilgili bilgileri oluşturmak.

1.) Üye Olmak

https://cadi.com.tr’ye üye olmak için sizinle iletişim kurabileceğimiz bir e mail adresi yeterlidir. Üye Olmak İstiyorum bölümüne girerek üyelik formunu doldurup kaydet demeniz yeterlidir.

 

Üyelik işlemi tamamen ücretsizdir.

 

Sitemize üye olanlar kampanyalardan ve İlgilendikleri konu ile ilgili yeniliklerden haberdar olabilirler.

 

https://cadi.com.tr’de satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca https://cadi.com.tr‘de geçerlidir.

 

2.) Sipariş Sepeti oluşturmak

Sipariş sepeti oluşturmak için ürünlerin yanında veya altında bulunan Sepete Ekle butonu ile siparişleri sanal bir sepete atmış olursunuz. Sayfanın sağ tarafında Sepet kutucuğunda ürünün adını ve kaç adet sipariş verildiğini görebilirsiniz. Gerekli düzenlemeleri sepetinizde yapabilirsiniz (adet değişikliği, Sipariş tutarı görüntüleme, ürün çıkarma).

 

3.) Siparişi bitirmek; Ödeme ile ilgili bilgilerin oluşturulması

Almak istediğiniz ürünler için son aşama ödeme ve teslimat bilgilerini girmeniz olacaktır. Ödeme sayfasında Teslimat Adresi ve Fatura Adresini seçiyoruz. Ödeme tipimizi seçip gerekli bilgileri, Kredi Kartı v.s. bilgilerini girip Siparişi Tamamla butonuna basıp sayfasının yüklenmesini bekliyoruz. Sayfa yüklendiğinde verdiğiniz siparişin detay bilgilerini göreceksiniz. Bu sayfa siparişinizin bize ulaştığını ve gerekli işlemlerin başladığını, onay aşamasına geçtiğini göstermektedir.

 

Nasıl üye olabilirim?

 

Yeni kullanıcılarımız sayfamızda Yeni üye linkine tıklayıp üyelik için gerekli bilgileri doldurup Gönder’e tıklaması yeterli olacaktır.

 

Bu bilgilerin alınmasının sebebi üyelerin alışveriş güvenliği içindir. Gerekli durumlarda üyelere bu bilgilerden ulaşılıp teyit alınmaktadır. Bu nedenle bu bilgileri eksiksiz ve doğru doldurmaya özen gösteriniz. Bu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşılmaz başka bir amaç için kullanılmaz. https://cadi.com.tr bu bilgilerin saklanması ve gizliliğini taahhüt eder.

 

Üyelik Bilgileri Hakkında

 

Üyelik bilgilerinizi güncelleyebilir değiştirebilir veya silebilirsiniz. Bu işlem için üye girişi yapıp Üyelik Bilgilerim kısmına ilerleyip gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

 

Üye şifrenizi unuttuysanız; üye girişi yapılan bölümün hemen altında bulunan Şifremi Unuttum kısmına girip e-mail adresiniz girilmesi istenecektir. Üye şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

 

Üyelik avantajları: Sitemize üye olan üyelerimiz alışverişlerinden hediye puan kazanmaya, kampanyalardan, istedikleri ürün indirimlerinden haberdar olma imkanlarından faydalanır.

 

Adres Bilgileri ile İlgili Açıklama (Teslimat Adresi ve Fatura Adresi)

 

Siparişler oluşturulurken Teslimat ile ilgili bilgilerin doldurulduğu formdan oluşan bölümdür. Bu bölümde Teslimat ve Fatura teslimatı için iki farklı adres kısmı bulunmaktadır. Fatura adresinin oluşturulmasındaki amaç ise; Faturanın bir kuruluş adına kesilmesi veya siparişiniz hediye olacaksa, hediye olacak kişiye ürünlerin fatura ile gitmemesi içindir. Birden fazla Teslim Adresi ve Fatura Adresi oluşturabilirsiniz. Bu adresler daha sonra kullanabilmeniz için sistemimizde kayıtlı olarak tutulabilmektedir.

 

Sipariş Ödeme Seçenekleri

 

https:// cadi.com.tr ’de şimdilik sadece kredi kartı ve banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz.

 

Siparişinizi bitirmeden önce sepetteki ürünleri, ürün adetlerini ve toplam tutarı son bir defa kontrol ediniz.

 

Her türlü siparişiniz için https://cadi.com.tr üzerinden sipariş adımlarını izlemeniz gerekmektedir.

 

Kredi Kartı İle Ödeme

 

Siparişinizi bitirirken Ödeme Sayfasında karşınıza Kredi Kartı ile ödeme seçeneği çıkacaktır. Bu bölümde Banka Kartınızı seçip işlemi tamamlayabilirsiniz

 

Banka Kartınız seçeneklerde yok ise “Dİğer”i seçeneğini seçip işlemi bitiriniz.

Banka Havalesi

 

Banka havalesi olan siparişlerin sistemde kayıtlı olması gerekmektedir. Bu siparişlerin tutarları hesabımıza yattıktan sonra hazırlanıp gönderilebilmektedir. Siparişlerin ücreti hesabımıza yatana kadar siparişleriniz onay bekliyor olacaktır. 1 hafta içerisinde ücreti yatırılamayan siparişler iptal edilecektir. Bu durumda yeni bir sipariş vermeniz gerekecektir. Siparişlerinizin daha çabuk onaylanabilmesi için dekontu mail atabilir veya telefonla iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Kargo ve İade Koşulları

 

https:// cadi.com.tr Türkiye dahilinde ürün dağıtımı yapmaktadır. Türkiye’nin tüm illerine https://cadi.com.tr ürünleri hızlı kargo ile ulaştırılabilmektedir.

 

Dağıtım aşamasındaki sorunlarda müşteri ilk olarak Müşteri Hizmetleri’ne başvurarak ürününün teslimatını ya da bilgisini sorgulayabilir.

 

Özel durumlar dışında https://cadi.com.tr’den satın alınan ürünler faturası ile birlikte siparişin verilmesinden itibaren en geç 7 iş günü içerisinde ulaştırılır.

 

Özel durumlar kapsamına resmi ve bölgesel tatiller, yılbaşı ve birleştirilmiş dini bayram tatilleri girer. Bu tatillerde dağıtım çözüm ortakları çalışmadığından sipariş girişi tarihine bağlı olarak sevkiyat tatil sonrasına kalabilir. Böyle durumlarda https://cadi.com.tr gerekli uyarıya ana sayfasında görünür bir bölümde yer verir.

 

Ayrıca https://cadi.com.tr’den sipariş verilen bir ürünün stok problemi olması durumunda derhal müşteri ile irtibata geçirilerek bilgi verilir.

 

Nakliye ücretleri ürün ağırlık ve hacmine göre değişmekte olup bu kargo ücreti sipariş sırasında kredi kartı bilgileri ekranında gözükmektedir. Kargo ücreti alınmayan ürünler ise o ürünle ilgili alanda belirtilmektedir.

 

Teslimat sırasında dağıtım görevlisine herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.

 

Arızalanan ve garanti kapsamında olan bir ürününün tarafımıza ürün teslim tarihinden sonra 15 gün içersinde ulaştırılması halinde kargo ücreti https://cadi.com.tr tarafından karşılanacaktır. Bu tarihten sonra gönderilecek ürünlerin kargo ücreti müşteri tarafından karşılanacaktır.

 

İade

 

https://cadi.com müşterileri orjinal ambalajı bozulmamış, hasar verilmemiş ve kullanılmamış ürünleri fatura tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirler. Müşteriler bu konudaki isteklerini Müşteri Hizmetleri sayfasından bildirerek müşteri hizmetleri yetkilisinin yönlendirmesi ile ürün iade prosedürünü uygularlar.

 

Bu iade işleminde ürün ile birlikte size ulaşan ürün faturası ve sipariş numarası, sipariş adı ve soyadı, iptal/iade nedenini içeren bir dilekçe ile tarafımıza iade ediniz. İade/iptal edilen ürünler tarafımıza yukarıda belirtilen şekilde ulaştırıldıktan sonra ürün ücreti 10 iş günü içerisinde siparişte kullanmış olduğunuz kredi kartına iade edilecektir. Bu iade işlemi VPOS sistemi ile yapılacağından ücretin hesabınıza geçmesi bankanıza göre 1-5 gün içerisinde değişebilmektedir.